Σάββατο 2 Φεβρουαρίου 2013

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!

Συγχαρητήρια στην ομάδα μας για την σημερινή εμφάνιση  απέναντι στην ομάδα της Στυλίδας.Η ομάδα μας κοίταξε στα ''μάτια'' και απέσπασε ισοπαλία με σκορ 1-1 από την ομάδα της Στυλίδας,που είναι μία από τις διεκδικήτριες του τίτλου για την φετινή σεζόν.Μάλιστα η ομάδα μας προηγήθηκε με ένα πανέμορφο γκολ στο 42ο λεπτό του αγώνα από τον ΤΣΑΝΟΥΛΑ και πήγε με το διπλό στα αποδυτήρια.Στην επανάληψη και συγκεκριμένα 47ο λεπτό ήρθε η ισοφάριση απο την ομάδα της Στυλίδας,παρά την μεγάλη πίεση των γηπεδούχων  οι ποδοσφαιριστές μας ανταπελξήθαν στις ανάγκες του αγώνα και παίζοντας υποδειγματικά το παιχνίδι των αντεπιθέσεων λίγο έλειψε να  καταφέρουν να πετύχουν ενα δέυτερο γκολ και να φύγουν νικητές απο την πόλη της Στυλίδας.Μία εμφάνιση αντάξια της ιστορίας της ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ,αποδικνύοντας ότι η ομάδα μας πάντα αγωνίζεται για την ''φανέλα'' της και την ιστορία της.