Σάββατο 5 Οκτωβρίου 2013

ΣΤΥΛΙΔΑ-Α.Π.Ο.ΑΤΑΛΑΝΤΗ 3-1

Η ομάδα μας πραγματοποιώντας μία μέτρια εμφάνιση απέναντι σε μία καλή ομάδα και σε μία εχθρική διαιτησία από τον κ.Σοσόνη και τους βοηθούς του γνώρισε την πρώτη της ήττα στο φετινό πρωτάθλημα με 3-1 στην Στυλίδα από την τοπική ομάδα.Οι παίκτες μας μπήκαν δυνατά στο παιχνίδι αλλά από δύο λάθη της άμυνας και ένα πέναλτι βρέθηκε να χάνει στο ημίχρονο με 3-0.Να σημειωθεί ότι ενώ στο σκορ ήταν 0-0 ακυρώθηκε καθαρό γκολ της ομάδας μας ως οφσάιντ.Στο δεύτερο ημίχρονο οι αθλητές πάλεψαν με όλες τους τις δυνάμεις να γυρίσουν το παιχνίδι αλλά απέναντι σε μία καλή ομάδα και σε έναν κακό διαιτητή που με το παραμικρό μοίραζε κίτρινες κάρτες στους ποδοσφαιριστές της ομάδας μας το μόνο που κατάφεραν ήταν να μειώσουν σε 3-1 με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι από των Κλωτσοτήρα.